Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Lyžovanie-SP: Talian Paris vyhral zjazd v Chamonix

20 február 2016 14:01:59 RSS export správ

Talian Dominik Paris vyhral sobotňajší zjazd Svetového pohára alpských lyžiarov v Chamonix. V cieli mal náskok 35 stotín sekundy na Američana Stevena Nymana, tretí skončil Švajčiar Beat Feuz (+0,39).

Vice Šport Time20 február 2016 14:01:59

Ads

Lyžovanie-SP: Vonnová suverénnou víťazkou zjazdu v Nemecku

06 február 2016 13:26:05 RSS export správ

Americká lyžiarka Lindsey Voová suverénne ovládla sobotňajší zjazd SP v nemeckom stredisku Garmisch-Partenkirchen. Po excelentnej záverečnej pasáži na trati prišla do cieľa s náskokom 1,51 s na Švajčiarku Fabienne Suterovú, treta skončila Nemka Viktoria Rebensburgová (+1,57 s).

Vice Šport Time06 február 2016 13:26:05

Lyžovanie-SP: Zjazd v Kitzbüheli prerušili po páde Streitbergera

23 január 2016 13:39:19 RSS export správ

Zjazd Svetového pohára v rakúskom Kitzbüheli na obávanom Streife prerušili po páde domáceho Georga Streitbergera, ktorý nezvládli nájazd do traverzu a skončil v ochrannej sieti. Podľa prvých informácii utrpel zranenie kolena.

Vice Šport Time23 január 2016 13:39:19

Lyžovanie-SP: Zjazd korisťou Gutovej, Vonnová spadla

19 december 2015 17:53:50 RSS export správ

Tretí zjazd Svetového pohára 2015/2016 alpských lyžiarok sa stal korisťou švajčiarskej pretekárky Lary Gutovej. Dvadsaťštyriročná špecialistka na kĺzavé disciplíny triumfovala v sobotu vo francúzskom stredisku Val-d’Isere časom 1:44,51 minúty.

Vice Šport Time19 december 2015 17:53:50

Lyžovanie-SP: Prvý zjazd sezóny vyhral Svindal

28 november 2015 21:36:20 RSS export správ

Nórsky lyžiar Aksel Lund Svindal vyhral v sobotu v kanadskom Lake Louise prvý zjazd sezóny Svetového pohára.

Vice Šport Time28 november 2015 21:36:20

Lyžovanie-MS: Zlato v ženskom zjazde patrí Tine Mazeovej

06 február 2015 20:48:41 RSS export správ

Slovinka Tina Mazeová (31) sa v piatok stala majsterkou sveta v kráľovskej disciplíne alpského lyžovania - zjazde.

Vice Šport Time06 február 2015 20:48:41

Lyžovanie-SP: Zjazd v Cortine pre Fanchiniovú, favoritky doplatili na počasie

16 január 2015 10:55:29 RSS export správ

Piatkový zjazd Svetového pohára alpských lyžiarok v talianskom stredisku Cortina d'Ampezzo sa stal nečakane korisťou Eleny Fanchiniovej.

Vice Šport Time16 január 2015 10:55:29

Lyžovanie: Merighettiová najrýchlejšia v tréningu na zjazd v Bad Kleinkirchheime

09 január 2015 13:59:52 RSS export správ

Talianska lyžiarka Daniela Merighettiová dosiahla najrýchlejší čas v druhom tréningu na sobotňajší zjazd SP v rakúskom stredisku Bad Kleinkirchheim.

Vice Šport Time09 január 2015 13:59:52

Lyžovanie: Weiratherová najrýchlejšia v tréningu na zjazd

08 január 2015 13:42:06 RSS export správ

Lichtenštajnská lyžiarka Tina Weiratherová bola najrýchlejšia v prvom tréningu na sobotňajší zjazd Svetového pohára v rakúskom Bad Kleinkirchheime.

Vice Šport Time08 január 2015 13:42:06

Lyžovanie-SP: Ganong prekvapujúcim víťazom zjazdu

28 december 2014 13:10:58 RSS export správ

Americký lyžiar Travis Ganong prekvapujúco vyhral medzisviatočný zjazd Svetového pohára v Santa Caterine.