Katalóg neustále aktualizovaných spravodajských zdrojov

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

05 február 2017 23:56:48 RSS export správ

Basketbalisti Toronta Raptors zvíťazili v nedeľňajšom zápase zámorskej NBA na palubovke Brooklynu Nets 103:95.

Více Šport Time05 február 2017 23:56:48

Ads

V zostave ho nahradil mladík z Brazílie. Agüero nevie, či v Manchestri City ostane

05 február 2017 23:49:23 sport.sme.sk

Gabriela v tomto klube čaká skvelá budúcnosť, priznáva argentínsky útočník.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 23:49:23

St. Etienne zdolalo Lyon a na svojho rivala stráca už len bod

05 február 2017 23:29:09 sport.sme.sk

Toulouse deklasovalo Angers štyrmi gólmi.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 23:29:09

Juventus Turín porazil Inter Miláno

05 február 2017 22:50:47 RSS export správ

Víkendové kolo Serie A uzavrie veľký šláger Juventusu s Interom Miláno. Preč sú časy, kedy Inter vládol Taliansku a jasným favoritom dnes bude "Stará dáma". Či to tak bude aj na ihrisku môžete sledovať ONLINE na Šport.sk.

Více Futbal Time05 február 2017 22:50:47

utbalisti Kamerunu si pod vedením belgického trénera Huga Broosa vybojovali celkové prvenstvo na 31. Africkom pohári národov 2017, ktoré je pre nich piate v histórii. Naposledy sa tešili z kontinentálneho titulu pred pätnástimi rokmi (okrem spomenutého roku 2002 uspeli aj v rokoch 2000, 1988 a 1984).

05 február 2017 22:50:46 RSS export správ

V úvodnom nedeľňajšom zápase 23. kola talianskej futbalovej Serie A prehralo AC Miláno so Sampdoriou Janov 0:1. V poslednom súboji víkendového kola vyhral Juventus nad Interom Miláno 1:0. Rozhodujúci gól dal Cuadrado.

Více Futbal Time05 február 2017 22:50:46

Kamerun vyhral Africký pohár národov, z triumfu sa raduje aj dvojica z Fortuna ligy

05 február 2017 22:48:38 sport.sme.sk

Víťazný tím Kamerunu reprezentovali na turnaji Ernest Mabouka a Robert Ndip Tambe.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 22:48:38

05 február 2017 22:24:40 RSS export správ

Reprezentanti Kamerunu sa stali víťazmi futbalového Afrického pohára národov 2017. V nedeľňajšom finále v gabonskom meste Librevillle zdolali Egypt 2:1 (0:1).

Více Šport Time05 február 2017 22:24:40

Očakáva od seba maximum. Nechcem mať výčitky, priznáva Velez-Zuzulová

05 február 2017 22:18:16 sport.sme.sk

Slovensko budú na majstrovstvách sveta reprezentovať ôsmi lyžiari.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 22:18:16

Slováci v boji o záchranu proti Holandsku alebo Poľsku

05 február 2017 21:56:56 RSS export správ

Holandsko alebo Poľsko bude na jeseň súperom Slovenska v rozhodujúcom 2. kole play-off o zotrvanie v I. skupine euroafrickej zóny Davisovho pohára tenisových reprezentačných družstiev mužov. Tím SR by Holanďanom čelil na ich pôde, Poliakov by privítal pred svojimi fanúšikmi.

Více Šport Time05 február 2017 21:56:56

Budajova séria je na konci, inkasoval štyri góly a do tretej tretiny nenastúpil

05 február 2017 21:27:35 sport.sme.sk

Los Angeles nedokázalo streliť Washingtonu ani jeden gól.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 21:27:35

Od februára sa zmenili obchodné podmienky elektronického trhoviska

05 február 2017 21:25:29 ekonomika.sme.sk

Zmenou je zavedenie elektronickej aukcie po uplynutí lehoty na predkladanie ponúk pri oboch postupoch zadávania zákaziek.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 21:25:29

Slovensko patrí medzi európskych lídrov vo výrobe kotlov pre ústredné kúrenie

05 február 2017 21:25:28 ekonomika.sme.sk

Ročne sa ich na Slovensku vyrobí viac ako 500.000 kusov.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 21:25:28

05 február 2017 21:20:39 RSS export správ

Hokejisti Los Angeles Kings prehrali na ľade Washingtonu 0:5 v nedeľňajšom stretnutí zámorskej NHL. Slovenský gólman Peter Budaj odchytal v drese hostí prvé dve tretiny a zneškodnil 11 z 15 striel súpera.

Více Šport Time05 február 2017 21:20:39

Zápas prvého s druhým zvládol lepšie líder, Slováci sa gólovo nepresadili

05 február 2017 21:07:20 sport.sme.sk

Libercu pomohol k víťazstvu aj slovenský brankár Ján Lašák.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 21:07:20

Privezený sanitkou alebo s bolesťami brucha. Kedy si na nemocničnej pohotovosti zaplatíte?

05 február 2017 21:00:25 domov.sme.sk

Zhruba 50 až 60 percent pacientov podľa výkazov najväčších nemocníc nepatrí na urgent.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 21:00:25

Prejavy extrémizmu nevieme podľa Pellegriniho dobre zadefinovať a potrestať

05 február 2017 21:00:24 domov.sme.sk

Iniciatívu ministerky spravodlivosti Lucie Žitňanskej (Most-Híd) v boji proti extrémizmu víta.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 21:00:24

Nový týždeň sa začne s hmlou, výstraha platí pre celé Slovensko

Cesty sú zjazdné, povrch vozoviek je vlhký až mokrý.

Tristo členov povstaleckých síl FARC je potenciálne nebezpečných

05 február 2017 20:58:15 svet.sme.sk

Kolumbia má po polstoročí konfliktu nádej na mier.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 20:58:15

I. liga: Michalovce rozbili rezervu Martina, Detva doma prehrala

05 február 2017 20:53:26 RSS export správ

Súhrn výsledkov nedeľňajších zápasov druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Budiš I. ligy:

Více Šport Time05 február 2017 20:53:26

Španielska ekonomika narástla o 3,2 percent

05 február 2017 20:51:20 ekonomika.sme.sk

Rovnaký nárast zaznamenala aj v roku 2015. Prekonáva tak odhady odborníkov.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 20:51:20

Zdolala aj fínsku jednotku. Mladá slovenská boxerka vyhrala turnaj vo Švédsku

05 február 2017 20:47:04 sport.sme.sk

Jessica Triebeľová je úradujúcou majsterkou Európy vo svojej vekovej a hmotnostnej kategórii.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 20:47:04

Radivojevič s Bližňákom prispeli asistenciami k výhre Liberca

05 február 2017 20:43:53 RSS export správ

V nedeľnom zápase 45. kola najvyššej českej hokejovej ligy nezaváhal líder z Liberca na ľade druhého Třinca a zvíťazil 4:3. Oba tímy tak v tabuľke delí už deväť bodov.

Více Šport Time05 február 2017 20:43:53

WHIL: Víkendové kolo vyvrcholilo v Zlíne výhrou domácich hráčok

05 február 2017 20:43:52 RSS export správ

Víkendové 16. kolo spoločnej slovensko-českej súťaže hádzanárok (WHIL) vyvrcholilo v nedeľu podvečer v Zlíne, kde domáce družstvo HC privítalo Sokol Písek.

Více Šport Time05 február 2017 20:43:52

Britské firmy po brexite rozbehli zahraničné akvizície

05 február 2017 20:42:49 ekonomika.sme.sk

Britské investície na zahraničných trhoch sú o 72 percent vyššie ako v rovnakom období minulého roka.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 20:42:49

ONLINE: Juventus Turín - Inter Miláno

05 február 2017 20:34:47 RSS export správ

Více Šport Time05 február 2017 20:34:47

Martin otočil domáci zápas s Novými Zámkami

05 február 2017 20:25:13 RSS export správ

Hokejisti Martina otočili nedeľňajšie stretnutie 44. kola Tipsport ligy na domácom štadióne a triumfovali nad Novými Zámkami tesne 2:1. Skóre stretnutia otvoril už v 2. min novozámocký obranca Martin Chovan. Domáci ešte do konca prvej tretiny vyrovnali zásluhou presného zásahu Sergeja Korostina v presilovej hre.

Více Šport Time05 február 2017 20:25:13

O výhre Dukly Trenčín rozhodol navrátilec zo Slovana Michal Hlinka

05 február 2017 20:25:12 RSS export správ

Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili v nedeľňajšom stretnutí 44. kola Tipsport ligy 2016/2017 na domácom ľade nad Liptovským Mikulášom tesne 2:1. Vedenia sa ako prví ujali v 24. min hráči Dukly gólom Juraja Bezúcha.

Více Šport Time05 február 2017 20:25:12

Belgičania postúpili ďalej, Nemcom nepomohli ani bratia Zverevovci

05 február 2017 20:16:42 sport.sme.sk

Do ďalšej fázy Davis Cupu postúpili aj Američania či Srbi.

Více Všetky zprávy Time05 február 2017 20:16:42

Žilinčania vydolovali dôležité body s Popradom až v predĺžení

05 február 2017 20:12:56 RSS export správ

Hokejisti Žiliny v nedeľu triumfovali domácom zápase 44. kola Tipsport ligy 2016/2017 nad Popradom 2:1 po predĺžení. Skóre stretnutia otvoril v 30. min žilinský útočník Štěpán Novotný, ale už o tri minúty neskôr vyrovnal Samuel Mlynarovič a keďže do konca III. tretiny už diváci nevideli ďalší gól, nasledovalo predĺženie.