Barcelona zvíťazila v prvom semifinále pohára nad Atleticom Madrid

01 február 2017 23:25:36 svet.sme.sk

Únia sa podľa nej rozhodne stavia proti takejto politike a ľutuje, že Izrael v nej pokračuje aj napriek námietkam a obavám OSN.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 23:25:36

01 február 2017 23:20:18 RSS export správ

Hráči hosťujúceho Manchestru City zvíťazili nad tímom West Ham United 4:0 v stredajšom stretnutí 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže.

Více Futbal Time01 február 2017 23:20:18

Futbalisti AS Rím postúpili do semifinále Talianskeho pohára po stredajšom domácom triumfe nad Cesenou 2:1. Rozhodujúci gól strelil v nadstavenom čase z penalty Francesco Totti. V boji o finále sa stretnú s mestským rivalom Laziom.

01 február 2017 23:07:01 RSS export správ

Futbalisti Egypta sa stali prvými finalistami Afrického pohára národov. V stredajšom úvodnom semifinále zdolali reprezentantov Burkiny Faso až po jedenástkovom rozstrele 4:3. V riadnom hracom čase i po predĺžení sa duel skončil remízou 1:1.

Více Šport Time01 február 2017 23:07:01

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v úvodnom zápase semifinále španielskeho Kráľovského pohára na pôde veľkého rivala Atletica Madrid 2:1. Odveta je na programe v utorok 7. februára na štadióne Nou Camp.

Ďalšie ligové zaváhanie Manchestru United

01 február 2017 22:57:28 RSS export správ

Futbalisti Manchestru United hostia v 23. kole anglickej Premier League na Old Trafforde Hull City. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk!

Více Šport Time01 február 2017 22:57:28

Futbalisti poslednej Pescary prehrali v stredajšom zápase 22. kola talianskej Serie A na vlastnom trávniku s ôsmou Fiorentinou 1:2. Slovenský reprezentačný obranca Norbert Gyömbér odohral za domácich celý zápas a v 54. minúte videl žltú kartu.

Gyömbérova Pescara prehrala s Fiorentinou

01 február 2017 22:57:27 sport.sme.sk

Slovenský reprezentačný obranca Norbert Gyömbér odohral za Pescaru celý zápas.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 22:57:27

Hackeri stiahli zo serverov českého rezortu zahraničia viac ako sedemtisíc súborov

01 február 2017 22:43:03 svet.sme.sk

Zo schránky ministra Zaorálka bolo takto stiahnutých 48 dokumentov.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 22:43:03

CEWL: Víťazstvo Piešťan v Ostrave

01 február 2017 22:38:19 RSS export správ

Výsledok stredajšieho stretnutia Stredoeurópskej ligy basketbalistiek (CEWL) 2016/2017:

Více Šport Time01 február 2017 22:38:19

SP: Komárno cez Košice do semifinále s Nitrou

01 február 2017 22:38:18 RSS export správ

Volejbalisti VK Spartak UJS Komárno postúpili na finálový turnaj Slovenského pohára, keď v odvete play-off vyhrali na palubovke VK KDS Šport Košice 3:1.

Více Šport Time01 február 2017 22:38:18

Extraliga žien: V nadstavbe výhry Nitry, Prešova a Trnavy

01 február 2017 22:28:43 RSS export správ

Volejbalová extraliga žien mala v stredu na programe zápasy 2. kola skupiny o 5. - 10. miesto.

Více Šport Time01 február 2017 22:28:43

ITF Midland: Kar. Schmiedlová do osemfinále dvojhry

Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová zvíťazila nad rovnako nenasadenou domácou Raveenou Kingsleyovou za 75 minút 6:2, 6:1 v stredajšom zápase 1. kola dvojhry na turnaji ITF Dow Tennis Classic v americkom Midlande (dotácia 100 000 USD, tvrdý povrch v hale).

Vo väzení je podľa tureckého šéfa spravodlivosti menej novinárov, ako sa tvrdí

01 február 2017 22:26:33 svet.sme.sk

Medzi zadržiavanými sú podľa ministra aj tí, čo novinárov len predstierajú alebo naopak novinári, čo sa prezentujú iným povolaním.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 22:26:33

01 február 2017 22:09:33 RSS export správ

Výsledky stredajších stretnutí šestnásťfinále Francúzskeho pohára vo futbale - Coupe de France (hralo sa na jeden zápas):

Více Šport Time01 február 2017 22:09:33

MEVZA Cup: Slávia EU prehrala s Branikom Maribor

01 február 2017 22:09:32 RSS export správ

Volejbalistky VK Slávia EU Bratislava prehrali v stredu na turnaji MEVZA Cup-u s tímom Nova KMB Branik Maribor 0:3.

Více Šport Time01 február 2017 22:09:32

Challenge Cup: Myjava postúpila do štvrťfinále po výhre v zlatom sete

01 február 2017 21:59:58 RSS export správ

Volejbalisti Spartaka Myjava postúpili do štvrťfinále Challenge Cup-u. V stredajšej dramatickej odvete síce prehrali na pôde chorvátskeho Mladosť Záhreb v riadnom zápase 0:3 na sety, no keďže v prvom domácom súboji triumfovali rovnakým skóre, rozhodol až zlatý set. V ňom vyhralo slovenské družstvo 22:20.

Více Šport Time01 február 2017 21:59:58

Myjava postúpila do štvrťfinále Vyzývacieho pohára, o výhre rozhodla v zlatom sete

01 február 2017 21:46:36 sport.sme.sk

Myjava je jediným mužským zástupcom SR v pohárovej Európe v tejto sezóne.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 21:46:36

I. liga: Prešov vyhral v Detve a zvýšil náskok na čele tabuľky

01 február 2017 21:41:18 RSS export správ

Súhrn výsledkov stredajších zápasov druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Budiš I. ligy:

Více Šport Time01 február 2017 21:41:18

01 február 2017 21:41:17 RSS export správ

Basketbalová Eurovia SBL mala v stredu na programe zápasy 30. kola.

Více Šport Time01 február 2017 21:41:17

Senát schválil Tillersona ako ministra zahraničných vecí Spojených štátov

01 február 2017 21:37:02 svet.sme.sk

Tillerson čelil kritike možných konfliktov záujmov zo strany demokratov.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 21:37:02

Slovenská premiéra na kanadskom rybníku

01 február 2017 21:22:09 RSS export správ

Rybníkový hokej. Aj takéto slovné spojenie niekedy počujeme na tribúnach, keď fanúšikovia chcú dehonestujúco pomenovať úroveň niektorých ligových zápasov, ktoré kvalitou ďaleko zaostávajú. Málokto v našich končinách však vie, že rybníkový hokej má v kolíske hokeja tiež svoju vážnosť. Až takú, že sa na nich pravidelne konajú majstrovstvá sveta. Vlani otváral šampionát Wayne Gretzky. Pádny argument.

Více Šport Time01 február 2017 21:22:09

Švédsko predĺžilo hraničné kontroly do mája

01 február 2017 21:20:01 svet.sme.sk

Premiér Stefan Löfven opatrenie zdôvodnil nárastom počtu migrantov, ktorí sa do Európskej únie pokúšajú dostať z Líbye.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 21:20:01

Medzinárodná situácia praje vzťahom Ruska a Maďarska

01 február 2017 21:11:30 svet.sme.sk

Šéf maďarskej diplomacie tvrdí, že Maďarsko bolo dlho kritizované za vzťahy s Ruskom, dnes sa o ne usilujú aj vtedajší kritici.

Více Všetky zprávy Time01 február 2017 21:11:30

ONLINE: Atlético Madrid - FC Barcelona

01 február 2017 21:08:19 RSS export správ

Dnes nás čaká futbalová lahôdka! Úvodný zápas semifinále Copa del Rey, v ktorom Atlético Madrid vyzve Barcelonu. Sledujte ONLINE prenos zo súboja na ŠPORT.sk!

Více Futbal Time01 február 2017 21:08:19

01 február 2017 21:03:03 RSS export správ

Hokejisti Jokeritu Helsinki zvíťazili v stredajšom dueli KHL na ľade Barysu Astana 2:0 a posilnili si tak šancu na účasť v play-off. Fínsky klub si upevnil ôsmu pozíciu v tabuľke Západnej konferencie, po odohratí 56 stretnutí má päťbodový náskok pred desiatym Slovanom Bratislava. Deviaty je HK Soči, ktorý nazbieral o dva body viac ako „belasí” (80) a odohral o zápas menej.