Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Slovenky si v Poprade poradili s Grékyňami

09 jún 2017 20:54:50 RSS export správ

Slovenská futbalová reprezentácia žien uspela v prvom z dvoch medzištátnych prípravných stretnutí proti súperkám z Grécka, v piatok večer ich v Poprade zdolali 1:0.

Vice Šport Time09 jún 2017 20:54:50

Ads

Richard Rapáč sa vracia do Popradu

06 jún 2017 20:50:26 RSS export správ

Vedenie slovenského hokejového klubu HK Poprad získalo ďalšiu posilu pred novou sezónou. Do popradského klubu sa vracia 29-ročný útočník Richard Rapáč. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

Vice Šport Time06 jún 2017 20:50:26

Mlynarovič ostane v Poprade aj v nasledujúcej sezóne

05 jún 2017 22:09:27 RSS export správ

Tipsportligový klub HK Poprad sa dohodol na predĺžení spolupráce s útočníkom Samuelom Mlynarovičom.

Vice Šport Time05 jún 2017 22:09:27

V Poprade zostávajú obaja bratia Paločkovci

19 máj 2017 11:31:10 RSS export správ

V tipsportligovom hokejovom klube HK Poprad budú v nasledujúcej sezóne pôsobiť obaja bratia Paločkovci, po Matúšovi totiž podpísal s "kamzíkmi" zmluvu aj jeho mladší brat Matej. Obaja sú odchovancami miestneho klubu a strávili v ňom záver minulej sezóny.

Vice Šport Time19 máj 2017 11:31:10

Poprad sa dohodol na predĺžení spolupráce s Ježekom

16 máj 2017 18:03:27 RSS export správ

Vedenie hokejového klubu HK Poprad sa dohodlo na predĺžení spolupráce s českým univerzálom Alešom Ježekom. Tipsportligista o tom informoval na svojej oficiálnej webstránke.

Vice Šport Time16 máj 2017 18:03:27

Obranné rady Popradu vystuží navrátilec Daniel Brejčák

15 máj 2017 20:54:09 RSS export správ

Obranca Daniel Brejčák bude v Tipsport Lige opäť obliekať dres hokejistov HK Poprad. So svojim materským tímom sa dohodol na vzájomnej spolupráci, informoval klubový web.

Vice Šport Time15 máj 2017 20:54:09

Poprad s novou posilou, tentokrát siahol do radov Detvy

14 máj 2017 21:03:01 RSS export správ

Center Rastislav Gašpar sa stal novou posilou hokejistov HK Poprad. Počas uplynulej sezóny sa mu strelecky mimoriadne darilo v Detve, teraz sa chce presadiť aj v kádri tipsportligistu.

Vice Šport Time14 máj 2017 21:03:01

Novým hráčom HK Poprad 21-ročný Abdul

11 máj 2017 21:46:14 RSS export správ

Český hokejista Jindřich Abdul sa stal ďalšou posilou klubu HK Poprad. Vedenie "kamzíkov" angažovalo produktívneho útočníka z prvoligového Prešova, v ktorého drese zažil 21-ročný hráč individuálne vydarenú sezónu. Popradský klub o novej posile informoval na oficiálnej stránke.

Vice Šport Time11 máj 2017 21:46:14

HK Poprad predĺžil zmluvu s obrancom Ľubomírom Dindom

05 máj 2017 19:50:05 RSS export správ

Vedenie tipsportligového klubu HK Poprad pracuje na budovaní kádra pre budúcu sezónu. Po angažovaní útočníka Erika Čaládiho sa "kamzíci" dohodli na ďalšej spolupráci s obrancom Ľubomírom Dindom. Popradský klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

Vice Šport Time05 máj 2017 19:50:05

Extraliga žien: Poprad vyrovnal sériu o piate miesto

22 apríl 2017 20:06:30 RSS export správ

Basketbalistky BAM Poprad vyhrali v druhom zápase o 5. miesto v extralige na palubovke ŠKP 08 Banská Bystrica 69:51 a sériu hranú na dve víťazstvá vyrovnali na 1:1.