Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Nitra vymazala Poprad a postupuje do semifinále

21 marec 2017 20:41:04 RSS export správ

Hokejisti HK Nitra zvíťazili vo 4. štvrťfinálovom zápase play off Tipsport Ligy na ľade HK Poprad 5:1 a v najkratšom možnom čase postúpili do semifinále. Nitrania položili základ svojho víťazstva už v prvej tretine, v ktorej strelili tri góly. Obhajca majstrovského titulu triumfoval v sérii 4:0 na zápasy a o jeho prevahe hovorí aj celkové skóre - 19:4.

Vice Šport Time21 marec 2017 20:41:04

Ads

Nitra vyhrala v Poprade a postupuje do semifinále

21 marec 2017 20:31:57 RSS export správ

Popradčania sa po včerajšej nešťastnej prehre po predĺžení pokúsia o zvrat v sérii. V nej už totiž prehrávajú 0:3 na zápasy a len víťazstvo ich udrží v hre o možný postup. Ten je však oveľa bližšie k obhajcovi titulu z Nitry. Ako to dnes celé napokon dopadne môžete sledovať ONLINE na Šport.sk.

Vice Šport Time21 marec 2017 20:31:57

ONLINE: HK Poprad - HK Nitra

20 marec 2017 17:53:36 RSS export správ

Štvrťfinále medzi Nitrou a Popradom sa zatiaľ vyvíja podľa papierových predpokladov. Obhajcovia titulu však tentokrát prichádzajú na ľad svojho súpera, kde budú chcieť domáci určte zvrátiť nepriaznivý vývoj série, v ktorej prehrávajú 0:2 na zápasy. Sledujte ONLINE prenos na Šport.sk.

Vice Šport Time20 marec 2017 17:53:36

ONLINE: HK Nitra - HK Poprad

17 marec 2017 17:34:17 RSS export správ

Hokejisti Nitry začali presvedčivo vyraďovaciu časť tohto ročníka najvyššej slovenskej súťaže Tipsport Ligy. Úradujúci majster vo štvrtkovom úvodnom dueli štvrťfinále play-off deklasoval svojho súpera z Popradu 7:0 a v sérii hranej na štyri víťazstvá sa ujal vedenia 1:0. Sledujte ONLINE prenos z druhého stretnutia na ŠPORT.sk!

Vice Hokej Time17 marec 2017 17:34:17

Poprad predĺžil spoluprácu s trénerskou dvojicou

16 marec 2017 20:25:04 sport.sme.sk

Marcel Ozimák a František Štolc povedú Poprad aj v budúcej sezóne.

Vice Všetky zprávy Time16 marec 2017 20:25:04

16 marec 2017 17:47:10 RSS export správ

Po prvý raz v histórii play-off najvyššej slovenskej súťaže sa stretnú hokejisti HK Nitra s HK Poprad. Klub spod Zobora vstúpi do štvrťfinálovej série ako favorit a zároveň obhajca trofeje. V jeho prospech hovorí aj vzájomná bilancia zo základnej časti prebiehajúcej sezóny. Sledujte ONLINE prenos z 1. zápasu na ŠPORT.sk!

Vice Hokej Time16 marec 2017 17:47:10

Nitra doma tesne zdolala Poprad

12 marec 2017 20:32:44 RSS export správ

Hokejisti Nitry ukončili víťazne základnú časť tejto sezóny Tipsport ligy. Hráči spod Zobora doma zdolali v nedeľňajšom stretnutí 54. kola najvyššej súťaže HK Poprad tesne 2:1. Za Nitru skóroval už v 16. sekunde Marek Tvrdoň, "poistku" na 2:0 pridal v 43. min americký útočník Matt Cope. "Kamzíci" stihli streliť už len kontaktný gól, ktorý si pripísal v 46. min Marek Zagrapan.

Vice Hokej Time12 marec 2017 20:32:44

Poprad sa doma vytrápil s hokejistami Žiliny

10 marec 2017 20:15:15 RSS export správ

Hokejisti Popradu na vlastnom ľade zdolali hráčov Žiliny 3:2 po predĺžení v piatkovom 53. kole slovenskej Tipsport ligy 2016/2017.

Vice Šport Time10 marec 2017 20:15:15

Nové Zámky doma zdolali Poprad

03 marec 2017 20:29:15 RSS export správ

Nové Zámky na vlastnom ľade zdolali Poprad 4:1 v piatkovom stretnutí 50. kole slovenskej hokejovej Tipsport Ligy 2016/20107. Nováčik rozhodol o troch bodoch v prvých dvoch tretinách.

Vice Šport Time03 marec 2017 20:29:15

Slovan vyhral v Poprade nad Prešovom

19 február 2017 17:22:25 RSS export správ

Do jarnej časti futbalovej Fortuna ligy dnes vstúpia aj 1. FC Tatran Prešov a ŠK Slovan Bratislava. Zápas sa odohrá v Poprade, kde majú východniari svoj prechodný domov. Slovan počas zimnej prestávky stabilizoval svoj káder, nepriviedol množstvo zbytočných "posíl" a v jarnej časti sa pokúsi dostihnúť vedúcu Žilinu. Sledujte ONLINE prenos zo súboja na ŠPORT.sk!