Katalóg neustále aktualizovaných spravodajských zdrojov

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

17 február 2017 19:33:51 RSS export správ

Hokejisti Košíc prehrali 2:3 na ľade Popradu v piatkovom zápase 46. kola Tipsport ligy 2016/2017. "Oceliari" sa pod Tatrami ujali vedenia v 6. min zásluhou Jiřího Biceka, no "kamzíci" ešte v prvej časti otočili gólmi Mareka Zagrapana a Petra Bjalončíka. Celý článok na Východniarske derby patrí Popradu, Košice odchádzajú bez bodu

Vice Šport Time17 február 2017 19:33:51

Ads

Východniarske derby v Prešove s dvojtisícovou návštevou

2.8173015 30 január 2017 19:10:24 RSS export správ

Nedeľňajší šláger druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže medzi Prešovom a Michalovcami nezostal za očakávaniami. Súboj lídra s vtedy ešte druhým mužstvom tabuľky videlo v metropole Šariša 2137 divákov, čo je jednoznačne najvyššia návšteva v rámci aktuálnej sezóny Budiš I. ligy. Z víťazstva 4:2 sa v šiestom vzájomnom východniarskom derby tešili domáci Prešovčania.

Vice Hokej Time30 január 2017 19:10:24

Východniarske derby pre Košice, Poprad padol až po predĺžení

2.8173015 09 december 2016 21:05:42 RSS export správ

Hokejisti HC Košice sú novými lídrami najvyššej slovenskej súťaže. V piatkovom východniarskom derby uspeli na ľade HK Poprad, keď o ich víťazstve 3:2 rozhodol v predĺžení svojím druhým gólom skúsený útočník Ladislav Nagy. Košičania sa v tabuľke dotiahli na doteraz vedúcu Banskú Bystricu, ktorej duel s HK Nitra odložili pre únik čpavku. Popradčania sa nachádzajú na 7. mieste.

Vice Šport Time09 december 2016 21:05:42

Košice prišli o víťaznú sériu, v derby nestačili na Poprad

1.7185097 13 november 2016 19:39:34 RSS export správ

Hokejisti Košíc na vlastnom ľade prehrali s Popradčanmi 1:2 v nedeľňajšom stretnutí 19. kola slovenskej najvyššej súťaže Tipsport ligy. "Oceliari" sa ujali vedenia v 13. min gólom českého legionára Radima Hrušku. Na ďalší zásah si museli diváci v Steel aréne počkať až do tretej dvadsaťminútovky. V 51. min vyrovnal na 1:1 Adam Lapšanský a o troch bodoch pre hostí rozhodol v 58. min Peter Lichanec. Kamzíci vyhrali druhý duel po sebe a zároveň ukončili košickú sériu šiestich triumfov v rade.

Vice Šport Time13 november 2016 19:39:34

1.7185097 09 september 2016 21:05:06 RSS export správ

Domáci hokejisti HC Košice zvíťazili 3:1 nad hráčmi HK Poprad v úvodnom kole Tipsport ligy. Popradčania udreli na ľade "oceliarov" už v 3. min - Marek Zagrapan otvoril skóre. Košičania odpovedali o sedem minút neskôr presným zásahom Gabriela Spilara. Po polhodine hry strelil napokon víťazný gól Jakub Suja, v III. tretine spečatil košický triumf Dávid Šoltés.

Vice Hokej Time09 september 2016 21:05:06

Východniarske derby pre Košice, Popradi inkasoval šesťkrát

1.4447373 20 február 2015 19:56:11 RSS export správ

najvyššia hokejová súťaž na Slovensku, Tipsport extraliga, pokračuje dnes 52. kolom, v ktorom púta predovšetkým súboj čerstvého víťaza základnej časti HC Košice a "kamzíkov" z HK Poprad. Kto sa bude dnes tešiť po konečnom klaksóne východniarskeho derby? Sledujte ONLINE prenos na Šport.sk a dozviete sa viac.

Vice Hokej Time20 február 2015 19:56:11

HC Košice vo východniarskom derby zbúrali Poprad

1.3279647 20 február 2015 19:55:33 RSS export správ

Najvyššia slovenská hokejová súťaž Tipsport Extraliga mala v piatok na programe súboje 52. kola. HC Košice s Popradom zviedli hokejový boj vo východniarskom derby.

Vice Šport Time20 február 2015 19:55:33

I. liga: P. Bystrica vzala Detve bod, východniarske derby pre Bardejov

1.3279647 26 november 2014 21:46:57 RSS export správ

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže I. ligy:

Vice Hokej Time26 november 2014 21:46:57

Košice vyhrali aj derby v Poprade a upevnili si pozíciu lídra

1.1382555 24 október 2014 19:37:39 RSS export správ

Prestížne východniarske meranie síl v rámci 16. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport extraligy prinieslo víťazstvo Košíc na ľade Popradu 2:1.

Vice Šport Time24 október 2014 19:37:39

Košice si po dramatickom derby v Poprade poistili vedenie

1.1382555 07 január 2014 19:29:36 RSS export správ

Líder Tipsport extraligy, HC Košice, zavítal v rámci 37. kola do Poprdu. Derby napokon skončilo tesným víťazstvom "oceliarov", ktorí sa tešili až po predĺžení.

Vice Šport Time07 január 2014 19:29:36

Košice v derby zápase deklasovali Poprad

1.1382555 03 november 2013 18:55:52 RSS export správ

Východniarske derby v 19. kola slovenskej hokejovej Tipsport Extraligy medzi Košicami a Popradom sa skončilo jasným víťazstvom "oceliarov".