ITF Altenkirchen: Magdaléna Rybáriková je už v semifinále

Katalóg neustále aktualizovaných spravodajských zdrojov

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

17 február 2017 18:17:58 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 62 minút suverénne 6:3, 6:1 nad 22-ročnou Češkou Jesikou Malečkovou, 233. v singlovom renkingu, v zápase piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF AK Ladies Open s dotáciou 25 000 USD na tvrdom povrchu v hale v nemeckom Altenkirchene. Celý článok na ITF Altenkirchen: Magdaléna Rybáriková je už v semifinále

Vice Šport Time17 február 2017 18:17:58

Ads

ITF Ilkley: Magdaléna Rybáriková celkovou víťazskou dvojhry

4.9275837 25 jún 2017 18:07:06 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa stala víťazkou trávnatého turnaja ITF v Ilkley. Vo finále dvojhry si poradila s Belgičankou Alison Van Uytvanckovou v dvoch setoch 7:5 a 7:6 (3).

Vice Šport Time25 jún 2017 18:07:06

ITF Ilkley: Magdaléna Rybáriková postúpila do štvrťfinále

4.13893 22 jún 2017 13:59:58 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila nad Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou nasadenou ako druhou za 79 minút 6:4, 6:3 v zápase štvrtkového osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji ITF Aegon Trophy v britskom Ilkley (dotácia 100 000 USD, tráva). Bol to premiérový vzájomný duel.

Vice Šport Time22 jún 2017 13:59:58

ITF Surbiton: Magdaléna Rybáriková získala titul vo dvojhre

3.7552266 11 jún 2017 14:28:00 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 93 minút 6:4, 7:5 nad domácou Heather Watsonovou nasadenou ako šiestou v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji ITF Aegon Trophy s dotáciou 100 000 USD na tráve v anglickom Surbitone na juhozápadnej periférii Londýna.

Vice Šport Time11 jún 2017 14:28:00

ITF Fukuoka: Magdaléna Rybáriková postúpila už do semifinále

3.532066 12 máj 2017 11:19:06 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila nad rovnako nenasadenou Britkou Katie Boulterovou za 71 minút jasne 6:3, 6:0 v stretnutí piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF v japonskej Fukuoke (dotácia 60 000 USD, koberec vonku).

Vice Šport Time12 máj 2017 11:19:06

ITF Fukuoka: Magdaléna Rybáriková do osemfinále dvojhry

2.8789108 10 máj 2017 10:55:57 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila nad domácou rovnako nenasadenou Kjokou Okamurovou za 77 minút 6:2, 6:3 v stredajšom zápase 1. kola dvojhry na turnaji ITF v japonskej Fukuoke (dotácia 60 000 USD, koberec vonku).

Vice Šport Time10 máj 2017 10:55:57

ITF Istanbul: Rybáriková a Kužmová postupujú do semifinále dvojhry

2.668657 07 apríl 2017 12:36:01 RSS export správ

Slovenská tenistka Viktória Kužmová nasadená ako piata zvíťazila nad ruskou kvalifikantkou Valentinou Ivachnenkovou za 86 minút 6:4, 6:1 v zápase piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF v tureckom Istanbule (dotácia 25 000 USD, tvrdý povrch vonku).

Vice Šport Time07 apríl 2017 12:36:01

ITF Istanbul: Rybáriková suverénne do semifinále dvojhry

2.668657 07 apríl 2017 12:17:43 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 70 minút suverénne 6:1, 6:1 nad 22-ročnou chorvátskou lucky loserkou z kvalifikácie Anou Vrljičovou (510.) v stretnutí piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF v tureckom Istanbule (dotácia 25 000 USD, tvrdý povrch vonku).

Vice Šport Time07 apríl 2017 12:17:43

ITF Altenkirchen: Rybáriková nestačila v semifinále na Lemoineovú

2.6272752 18 február 2017 17:46:36 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako ôsma prehrala za 58 minút 1:6, 2:6 s 25-ročnou holandskou ľavorukou šestkou podujatia Quirine Lemoineovou, 181. v singlovom renkingu, v zápase sobotňajšieho semifinále dvojhry na turnaji ITF AK Ladies Open s dotáciou 25 000 USD na tvrdom povrchu v hale v nemeckom Altenkirchene.

Vice Šport Time18 február 2017 17:46:36

Nehrala od júla minulého roka. Rybáriková je v Altenkirchene už v semifinále

2.6272752 17 február 2017 17:29:58 sport.sme.sk

Slovenská tenistka vo štvrťfinále nestratila ani jeden set.

Vice Všetky zprávy Time17 február 2017 17:29:58

ITF Altenkirchen: Rekonvalescentka Rybáriková už do štvrťfinále

2.6272752 16 február 2017 18:09:26 RSS export správ

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 107 minút 7:5, 6:4 nad 19-ročnou ľavorukou domácou kvalifikantkou s ukrajinským pôvodom Tayisyou Mordergerovou, 469. v singlovom renkingu, v zápase štvrtkového osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji ITF AK Ladies Open s dotáciou 25 000 USD na tvrdom povrchu v hale v nemeckom Altenkirchene.